İRİSSA Karşıyaka Ders Programı,

Karate - XS Grubu ’ Sensei M.Doğan : Cuma (18.15 - 19 30) & Cumartesi (15.00 - 16.15)

Karate - S Grubu ’ Sensei Barış : Salı (18.15 - 19.30) & Cumartesi (13.00 - 14.15)

Karate - M 1 Grubu ’ Sensei Barış : Cumartesi 10.00 - 11.15) & Pazar (11.15 - 12.30)

Karate - M 2 Grubu ’ Sensei Barış : Perşembe (18.15 -19.30) & Cumartesi (11.30 - 12.45)

Karate - L Grubu (Genç) ’Sensei Barış : Salı & Perşembe (19.45 - 21.00)

Modern Dans - S Grubu ’Marianna : Çarşamba (15.00 -16.15) & Pazar (12.00 - 13.15)

Aikido - M Grubu ’Sensei Çevik : Pazartesi & Çarşamba (18.30 - 19.30)

Aikido - L Grubu (Genç & Büyük) ’Sensei Çevik : Pazartesi & Çarşamba (19.30 - 20.30)

Cimnastik - XS Grubu (3-4 Yaş) ’Dasha : Salı & Perşembe (11.00 -12.00)

Cimnastik - S Grubu (5-7 Yaş) ’Dasha : Salı & Perşembe (10.00 -11.00)

Cimnastik - M2 Grubu (7 Yaş) ’Maria : Pazartesi (15.00 -16.00) & Cuma (15.30 -16.30)

Cimnastik - S Grubu (5 - 6 Yaş) ’Maria : Salı (16.00 -17.00) & Cuma (17.00 -18.00)

Cimnastik - Genç Fitness (11 - 16 Yaş) ’Maria : Salı & Cuma (18.15 - 19.15)

Pilates (Bayanlar) ’Dasha : Pazartesi & Çarşamba (10.00 - 11.00)

Body Fit (Bayanlar) ’Dasha : Cuma (10.00 -11.00)

Latin Dansları (Bayanlar) ’Dasha : Çarşamba (12.30 -13.30) & Cuma (11.30 -12.30)

Fitness Intensive (Bayanlar) ’Dasha : Pazartesi & Çarşamba (11.15 - 12.15)

Muay Thai (Kick Boks) ’Serdar : Cumartesi (17.00 -18.00) & Pazar (10.00 11.00)

İRİSSA Gaziemir Ders Programı,

Karate - XS Grubu ’ Sensei Okay : Cumartesi & Pazar (11.00 - 12.15)

Karate - S Grubu ’ Sensei Barış : Pazartesi & Cuma (18.30 - 19.45)

Karate - M1 Grubu ’ Sensei Barış : Pazartesi & Cuma (20.00 - 21.15)

Muay Thai (Kick Boks) GRUP1 ’Serdar : Salı (19.00 - 20.00) & Cumartesi (14.30 - 15.30)

Body Fit (Bayanlar) ’Anna : Çarşamba & Cuma (11.00 - 12.00)

İRİSSA Bayraklı Ders Programı,

Karate - XS Grubu ’ Sensei Okay : Perşembe (18.30 - 19.45) & Pazar (14.00 - 15.15)

Karate - S Grubu ’ Sensei Barış : Çarşamba (18.15 - 19.30) & Cumartesi (17.00 - 18.15)

Karate - M 1 Grubu ’ Sensei Barış : Çarşamba (19.30 - 20.45) & Cumartesi (15.30 - 16.45)

Karate - L Grubu (Genç) ’Sensei Okay : Cumartesi (14.00 - 15.15) & Pazar (15.30 -16.45)

Modern Dans - S Grubu ’Marianna : Cuma (18.15 - 19.15) & Pazar (17.15 - 18.15)

Modern Dans - M Grubu ’Marianna : Cuma (19.15 - 20.15) & Pazar (18.15 - 19.15)

Muay Thai (Kick Boks) ÖZEL1 ’Serdar : Pazartesi (19.45 -20.45) & Perşembe (20.00 - 21.00)

Muay Thai (Kick Boks) GRUP1 ’Serdar : Pazartesi (20.45 -21.45) & Perşembe (21.00 - 22.00)

Fight Training ’Sensei Emre - ÖZEL1 Salı (20.00 - 21.15) & Cuma (20.30 -21.45)